Brama segmentowa w systemie NovoPort
.... bramy garażowe z napędem w standardzie!

Brama garażowa “NovoPort®” jest perfekcyjnie połączona z napędem: napęd zamontowany jest bezpośrednio na prawej górnej prowadnicy (na lewej prowadnicy montujemy na życzenie klienta) i porusza się w przód i w tył niemal bezszelestnie po pasku zębatym nie zmniejszając przy tym maksymalnej wysokości otwierania bramy.
Podobnie jak wszystkie inne bramy i drzwi Novoferm, brama "NovoPort®" odpowiada międzynarodowym regulacjom prawnym i posiada wszelkie niezbędne certyfikaty. Inspekcja przeprowadzona przez TÜV (Agencję Badań Technicznych) pokazała, że brama “NovoPort®” spełnia wszystkie najnowocześniejsze standardy europejskie.
Z technicznego punktu widzenia, brama “NovoPort®” w wersji standardowej posiada wszystko, co powinna posiadać idealna brama garażowa. Jednakże jesteśmy otwarci na wszelkie indywidualne propozycje i gotowi spełnić każde Państwa życzenie; w asortymencie bram segmentowych dostępne są liczne modele oraz warianty wyposażenia dodatkowego, które można dopasować do wymagań i stylu każdego domu.

Następujące parametry techniczne zapewniają najwyższe bezpieczeństwo i wygodę:
- zabezpieczenie przeciwko zakleszczaniu się palców
- niezawodny wyłącznik automatyczny
- bezszelestna praca napędu
- podwójny zamek
- opcja szybkiego odryglowania w standardzie
- Specjalne odryglowanie awaryjne

