ueberspringen_kopf ueberspringen_banner ueberspringen_navigation
ueberspringen_inhalt

Bramy przemysłowe segmentowe

1

Opracowane według potrzeb użytkowników

Wszystkie bramy przemysłowe i ustugi Novoferm powstały w istotnej części dzięki użytkownikom i dla nich.To efekt długoletniej współpracy z niemal wszystkimi gałęziami przemysłu w Europie. W przypadku bram przemystowych najważniejszy jest własciwy wybór marki, typu i modelu. Dobrze wybrane produkty mogą wpłynąć na optymalizację procesów logistycznych i obniżenie kosztów. Bramy segmentowe sa najczęstszym rozwiązaniem służącym do zamknięcia otworu budynku przemysłowego. Nadają każdemu zakładowi atrakcyjny wygląd, stanowią solidne zamknięcie, posiadają wysokie wartości współczynników termoizolacji, a także zapewniają bezpieczną i przyjazną obstugę.


parki przemysłowe

Parki przemysłowe

Osoby odwiedzające park przemysłowy są często mile zaskoczone architekturą budynkow. Nie tylko funkcjonalność i efektywność determinują wygląd zewnętrzny obiektów przemysłowych. Częściej regułą niż wyjątkiem jest specjalna architektura i zastosowanie ekskluzywnych materiałów. Dlatego chętniej stosuje sie określenie park przemysłowy niz teren przemysłowy! Gminy stawiają dodatkowe wymogi dotyczące estetyki, ponieważ parki przemysłowe nierzadko sasiadują z osiedlami mieszkaniowymi. Temu trendowi znakomicie odpowiada nowa Linia bram segmentowych Novoferm. Dają one nowoczesnemu architektowi możliwosci i środki do uczynienia czegoś specjalnego.


Utility and commercial buildings

Budynki użytkowe


Bramy segmentowe firmy Novoferm stosuje się też w budynkach użytkowych. Można je spotkać w budynkach straży pożarnej, salonach wystawowych, warsztatach samochodowych, zajezdniach autobusowych i centrach dystrybucyjnych. W zależnosci od zastosowania i funkcji znajdującego się za bramą pomieszczenia, można wybrać bramę z pełnym blatem, dobrze izolowaną Lub w całości przeszkloną, gdy ważne jest maksymalne doświetlenie pomieszczenia. Dzięki kombinacji kolorów, paneli i wypełnień, powstaje niezwykła różnorodność form


Environmentally conscious

Ochrona środowiska

Dbamy o środowisko. W roku 2009 firma Novoferm podpisała kartę 'Green SoLutions'. Dotyczy ona pakietu konkretnych środków zmierzających do redukcji emisji CO2 podczas produkcji, dostawy, montażu i konserwacji bram przemysłowych.

 


Safety is paramount

Bezpieczne bramy

Wszystkie bramy automatyczne obejmuje norma europejska EN 13241-1. Novoferm opracowuje i wytwarza nowe produkty w ścisłej zgodności z tą normą. Dzięki temu mogą być Państwo pewni bezpiecznego działania w codziennym użytkowaniu, przy montażu i w czasie konserwacji.


ueberspringen_context

Katalogi online

Online Blätterkatalog

 

Kontakt


 
 
Do góry

Produkty, które mogą Państwa zainteresować