ueberspringen_kopf ueberspringen_banner ueberspringen_navigation
ueberspringen_inhalt

Bramy segmentoweDlaczego wybrać właśnie bramę segmentową?


Głównie dlatego, że gwarantuje ona wygodę, maksimum bezpieczeństwa przy optymalnym zaoszczędzeniu powierzchni. A to dzięki genialnej i prostej zasadzie: brama segmentowa jest wykonana z tzw. segmentów, które są połączone ze sobą zawiasami. W ten sposób możliwe jest otwieranie bramy pionowo poprzez jej wygodne rolowanie się w górę pod sufit, bez zajmowania dodatkowej przestrzeni dla ruchu wahadłowego na zewnątrz, przed garażem.

Bramy segmentowe są wyjątkowo atrakcyjne, jeżeli chodzi o design: wysoka jakość materiału, najwyższej jakości proces produkcji i szeroka gama dodatkowego wyposażenia nadaje indywidualny wygląd każdej bramie - tak, żeby zachować architekturę domu i jednocześnie odpowiadać gustom.

 

Skonstruowane dla każdegoSektionaltoröffnungen

Do bramy o klasycznym- kwadratowym kształcie...

Sektionaltoröffnungen

w otwieraniu ze ściętymi kątami...

 

Sektionaltoröffnungen

do dyskretnie zabudowanych części łuków...

Sektionaltoröffnungen

lub też do elegancko połączonych łuków.

 

Offen für jedes Fahrzeug

Brama segmentowa z napędem elektrycznym nie zmniejsza wysokości przejazdu. Po wymianie bramy dwuskrzydłowej na brame segmentowa przejazd bedzie jeszcze szerszy, poniewaz brama segmentowa jest montowana za otworem. Segmenty bramy są wsuwane pod strop w taki sposob, że praktycznie nie zabierają miejsca, a w garażu zostaje więcej wolnej przestrzeni.
 Więcej miejsca w garażu!

W związku z tym, że bramy segmentowe otwierają się pionowo a nie- tak jak to jest w przypadku bram uchylnych, czyli  wahadłowo- można zagospodarować całą przestrzeń. Dzięki temu nie trzeba więcej martwić się o dodatkowe miejsce na zaparkowanie drugiego samochodu czy chociażby na miejsce dla przechodniów w przypadku garaży usytuowanych w pobliżu chodnika
 

 

Twoja wymarzona brama i to, co się kryje za nią:
Za bramą firmy Novoferm kryje się nie tylko samochód, ale także lata doświadczenia i badań jednego z najlepszych producentów na rynku europejskim.

 

Fakty ważne dla Ciebie:


•   
Dwuwarstwowe bramy garażowe z panelami warstwowymi typu   „sandwich” wykonane z ocynkowanej stali to doskonałe bramy izolacyjne do garaży pojedynczych do 3 metrów szerokości. Brama zajmuje minimum miejsca i nie jest wysoka, więc ten model bram garażowych nadaje się idealnie do renowacji.
•    Obustronne zabezpieczenie przeciwko skutkom pęknięciom sprężyn oraz ocynkowane sprężyny skrętne sprawiają, że bramę zawsze otwiera i zamyka się lekko, nawet ręcznie. Cała konstrukcja spełnia najnowsze europejskie standardy bezpieczeństwa (normy EN).
•    Podkład powlekany na stronie zewnętrznej dostępny jest w kolorze standardowej bieli zbliżonym do RAL 9016. Jeśli zainteresowani jesteście Państwo idealnym dopasowaniem bramy do koloru budynku, to możecie Państwo wybrać go z niemal wszystkich odcieni kolorów palety RAL. Podobnie jak w przypadku bram garażowych NovoPort®  ze standardowym napędem zintegrowanym, model iso 45 jest gwarancją najwyższego bezpieczeństwa, wygody eksploatacji oraz trwałości.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszym najbliższym dystrybutorem.

 

ZNAJDŹ DYSTRYBUTORA W TWOIM REGIONIE!

·  


ueberspringen_context
 
Do góry

Produkty, które mogą Państwa zainteresować