GWARANCJA NIEMIECKIEJ JAKOŚCI

brama garażowa iso 45
Segmentowe bramy garażowe

Bramy segmentowe to połączenie najwyższej jakości i dobrej ceny. Otwierają się pionowo, zapewniając maksymalne wykorzystanie przestrzeni wokół i wewnątrz garażu. Są łatwe w montażu, dlatego sprawdzają się w różnych rodzajach domów, w tych nowo budowanych, jak i  tych w czasie renowacji. Popularność zawdzięczają także energooszczędności, bogatej ofercie wykończeń i dobrej cenie.

 

Brama segmentowa – co to znaczy?


Brama garażowa segmentowa  zbudowana jest z paneli (np. o grubości 45 mm), które wypełnione są pianką poliuretanową. Odpowiednio połączone, tworzą płaszcz bramy – konstrukcję stabilną, a jednocześnie na tyle elastyczną, by bez problemu mogła „schować się” pod sufitem garażu, nie zabierając cennej przestrzeni wewnątrz. 

Brama segmentowa jest rozwiązaniem optymalnym, pozwala bowiem, w przeciwieństwie do bramy uchylnej, na pełne wykorzystanie przestrzeni przed wjazdem. Pionowy sposób otwierania jest nie tylko efektywny, ale też o wiele bezpieczniejszy dla użytkowników.

Iso 45 EVO – bezpieczna i ciepła brama segmentowa

Brama garażowa segmentowa iso 45 EVO, dzięki zastosowaniu paneli o rdzeniu grubości 45 mm oraz konstrukcji niwelującej mostki termiczne, zapewnia maksymalną izolacyjność cieplną i akustyczną (współczynnik izolacyjności cieplnej U(p) = 0,46 W/m2K). Znakomicie sprawdza się w nowo budowanych, jak i w remontowanych garażach. Brama jest bardzo stabilna, dlatego można ją montować w garażach o szerokości od 2250 do 5500 mm. Dzięki szerokiej gamie dostępnych wykończeń można dopasować jej wygląd do swoich potrzeb oraz stylu budynku: nowoczesnego lub tradycyjnego.

Zalety bramy segmentowej ISO 45 EVO:

• gwarancja jakości niemieckiego koncernu i atrakcyjna cena

• zabezpieczenie przed utratą ciepła dzięki wyjątkowo grubemu panelowi

• bezpieczeństwo użytkowania: pakiet antywłamaniowyWK2/RC2 i fotokomórki w świetle bramy, piloty dopasowane do potrzeb

• oszczędność miejsca w garażu i elastyczność montażu