Bramy uchylne Novoferm

brama uchylna

BRAMY UCHYLNE

Bramy uchylne to najpopularniejszy, sprawdzony typ bram, którego najważniejszymi zaletami są prosta konstrukcja i atrakcyjna cena. Komfortowe i tanie w użytkowaniu bramy, z gwarancją jakości Novoferm od dawna zabezpieczają garaże w polskich domach, zwłaszcza tam, gdzie ograniczenie przestrzeni przed garażem nie stanowi problemu.

Bramy garażowe uchylne to najprostszy w użytkowaniu, bo otwierany jedynie ruchem wahadłowym, i najbardziej ekonomiczny produkt do garażu. Ich montaż jest prosty – zarówno w nowych otworach garażowych, jak i przeznaczonych do renowacji. Dzięki wstępnemu, fabrycznemu zmontowaniu elementów, zamontowanie nowej bramy odbywa się sprawnie i szybko. Solidne skrzydło bramy uchylnej wykonane jest z ocynkowanej stali, a standardowe wypełnienie konstrukcji – z blachy trapezowej. Bramy uchylne można montować w garażach o szerokości od 2250 do 3125 mm.

BEZPIECZNA, NIEZAWODNA I CICHA BRAMA UCHYLNA

brama uchylna typ rees

 

Bramy uchylne Novoferm zostały wyposażone w specjalnie zaprojektowaną dźwignię, która pozwala łatwo i szybko otwierać i zamykać garaż (ręcznie lub przy pomocy napędu elektrycznego).

Pomimo że wykonane ze stali, bramy uchylne Novoferm są niezwykle ciche podczas pracy – lekkobieżne rolki jezdne z tworzywa sztucznego, osadzone w stabilnej ościeżnicy blokowej, gwarantują gładki ruch i prawie bezgłośne otwieranie i zamykanie bramy.

Bramy uchylne wyposażone zostały w potrójną ościeżnicę blokową z ocynkowanej stali i dostępne są w wersji montażowej z progiem lub bez progu.

Produkty Novoferm to ekonomiczne i solidne rozwiązania z bezpiecznym systemem prowadzenia, wyposażonym w potrójne sprężyny naciągowe, które zapewniają maksimum niezawodności i wygody podczas eksploatacji.

Bezpieczeństwo

 

 

Bramy garażowe uchylne Novoferm są wyposażone w zamek z klamką oraz wkładką bębenkową, a także w dodatkowe zabezpieczenie przeciwwłamaniowe w postaci niezależnego od podłogi zestawu ryglującego, który chroni bramę przed niepożądaną manipulacją (nie można go otworzyć od zewnątrz).

Dostępne powierzchnie bram uchylnych

Typ Rees

Typ Bocholt, brama do wypełnienia własnego, szkielet w kolorze RAL 8014

POWIERZCHNIE LAKIERNICZE

Można wybrać bramę uchylną Novoferm wykończoną podkładową farbą gruntującą na bazie poliestru lub bramę dostępną w dwóch standardowych kolorach: białym (RAL 9016) lub brązowym (RAL 8014). Na życzenie klienta bramę uchylną można także pomalować obustronnie na dowolny kolor z palety RAL, dzięki czemu będzie jeszcze lepiej dopasowana do stylu budynku.

Kolor biały, ral 9016

Kolor brąz, RAL 8014

Dowolony kolor z palety RAL

Wyposażenie dodatkowe

 

 

W bramach Novoferm można dodatkowo zamontować drzwi przejściowe lub dobrać odpowiednie drzwi boczne o takiej samej powierzchni. Bramy uchylne można także wyposażyć we wskazane napędy do bram garażowych z oferty Novoferm, a także w dodatkowe odryglowanie na wypadek awarii.