Aperto Częstochowa

INFORMACJE

Jesteśmy z Wami od 1997 roku, nasza Firma specjalizuje się od przeszło 20 lat w sprzedaży i montażu okien, drzwi tarasowych, rolet zewnętrznych, drzwi zewnętrznych i bram garażowych. Skupiamy w koło siebie najlepsze marki, tak aby zaoferować Państwu najlepsze produkty w jednym miejscu.

Okna PVC Premium marki Oknoplast to szeroka oferta dotycząca wyboru profili w pakiecie rozwiązań, które sprawiają, że nasze produkty są jeszcze lepiej dostosowane do Państwa potrzeb, zapewniamy dodatki i akcesoria poprawiające komfort i funkcjonalność.

Ciekawym rozwiązaniem są duże przeszklenia, dlatego Firma wychodzi naprzeciw trendom i oczekiwaniom klientów, oferując kilka rodzajów i rozwiązań drzwi tarasowych PVC Oknoplast HST i Aluminium Aluhaus HS. Ofertę uzupełniają systemy drzwi uchylno-przesuwnych PSK, PSK-Z i odstawno-przesuwnych PSK Atrium oraz drzwi balkonowe.

Szeroki wachlarz rodzajów rolet zewnętrznych Oknoplast, pozwalają stworzyć harmonijne kompozycje z oknami Oknoplast oraz elewacją budynku. Bogaty wybór drzwi zewnętrznych aluminiowych, charakteryzujących się wysoką jakością i nowoczesnym wzornictwem marki ALUHAUS.

Drzwi zewnętrzne drewniane Erkado i drzwi zewnętrzne stalowe Wikęd. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii stworzyliśmy produkt, który wyróżnia się trwałością, bezawaryjnością i wygodą obsługi to Brama Dekedo. W ofercie również bramy garażowe Novoferm.

Specjalizujemy się w profesjonalnym montażu stolarki otworowej, wykonywany z najwyższej jakości materiałów. Oferujemy szereg rozwiązań Inteligentny Dom.

Aperto to Częstochowska Firma z wieloletnim doświadczeniem, to setki zadowolonych klientów i tysiące zamontowanych okien i drzwi. Aperto to optymalny wybór dla Ciebie i Twojego nowoczesnego domu.

Dane kontaktowe

 

Adres: ul. Jana Pawła II 66, 42-200 Częstochowa

Telefon: 34 324 37 92

E-mail:biuro@aperto.com.pl

Strona WWW:www.aperto.com.pl

 

SKONTAKTUJ SIĘ »