Drzwi NovoPorta Premio z Atestem Higienicznym

Drzwi stalowe techniczne NovoPorta Premio spod szyldu Novoferm, produkowane według najlepszych standardów i zasad, otrzymały Atest Higieniczny, nadawany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego PZH. Certyfikat wydany przez Zakład Bezpieczeństwa Zdrowotnego Środowiska świadczy o tym, że spełniają one wymagania higieniczne i zostały wykonane z komponentów bezpiecznych dla użytkowników.

 

Novoferm patrzy  w przyszłość i ze szczególną uwagą traktuje nie tylko technologie, ale również środowisko naturalne. Uzyskany w Polsce atest jest też potwierdzeniem, że dzięki wysiłkom projektantów i inżynierów Novoferm drzwi NovoPorta Premio można zakwalifikować jako produkt zrównoważony. Architekci i planiści mogą więc włączyć drzwi NovoPorta Premio do oceny śladu ekologicznego budynku w całym okresie jego eksploatacji.

Nie jest to jedyny certyfikat potwierdzający najwyższą jakość produktów Novoferm. Przeciwpożarowe drzwi wewnętrzne NovoPorta Premio uzyskały także Europejską Aprobatę Techniczną (ETA – European Technical Approvals), która uprawnia do oznaczania ich znakiem CE.