Jesienna promocja Novoferm – zestaw Thermoframe w supercenie

 

Startuje jesienna promocja na zestaw docieplający Thermoframe do bram segmentowych Novoferm. W okresie od 21 listopada 2022 r. do 31 marca 2023 r. zestaw będzie można nabyć w promocyjnej cenie.

Jesień to najlepszy czas, aby przygotować dom – w tym bramę garażową – na nadchodzącą zimę. Dlatego jesienna promocja Novoferm obejmuje nowość w ofercie firmy – zestaw docieplającyThermoframe, do bram montowanych za otworem. Brama segmentowa Novoferm w połączeniu z zestawem ościeżnic termoizolacyjnych Thermoframe – dzięki 3-stronnej optymalizacji termicznej i podwójnym uszczelkom – posiada średnio o 15% lepszą izolację cieplną w porównaniu do produktów o takiej samej grubości segmentów (w zależności od wielkości zamontowanej już bramy). Oznacza to, że nowy zestaw docieplający Thermoframe aktywnie wspiera optymalizację bilansu energetycznego nie tylko garażu, ale także całego budynku.

ZASADY AKCJI PROMOCYJNEJ:

Promocja obowiązuje w terminie: 21.11.2022 r. – 31.03.2023 r.

Każdy klient, który w czasie trwania promocji zakupi zestaw docieplający Thermoframe, nabędzie go w promocyjnej cenie 600 zł netto (738,00 zł brutto przy stawce VAT 23% lub 648,00 zł brutto przy stawce VAT 8%).

 

Więcej informacji o bramie segmentowej ISO 45 EVO»

Przeczytaj artykuł „Brama – ważny element energooszczędnego budynku”»