Już po raz czwarty ogłaszamy konkurs rysunkowy dla dzieci. Tym razem czekamy na prace na temat: Po drugiej stronie bramy – narysuj magiczny świat. Na prace czekamy do 8 maja 2019 r. Wielkie ogłoszenie wyników nastąpi w Dniu Dziecka na naszym Facebooku.

 

Dziecięca wyobraźnia nie zna granic. Jesteśmy bardzo ciekawi, w jaki sposób najmłodsi zinterpretują temat tegorocznego konkursu. Każda z nadesłanych w poprzednich edycjach prac konkursowych niosła ze sobą ładunek pozytywnej energii. Zdarzały się wśród nich również prawdziwe perełki. Jesteśmy pewni, że tak będzie i tym razem. Liczymy na to, że zaangażowanie dzieci i rodziców, będzie równie duże, jak w poprzednich odsłonach konkursu.

Pobierz kartę konkursową i weź udział w zabawie. Serdecznie zachęcamy wszystkich do udziału!

Prace konkursowe można składać do 8 maja 2019 r., dostarczając je do najbliższego dystrybutora lub przesyłając bezpośrednio do nas, na adres: Novoferm Polska, ul. Sowia 13F, 62-080 Tarnowo Podgórne.

Prace zostaną zaprezentowane na naszym profilu na Facebooku, gdzie będzie można na nie głosować. Do ścisłego finału wejdzie 6 prac z największą liczbą polubień. O ostatecznej kolejności miejsc zdecyduje jury konkursu.

Wyniki, także na naszym Facebooku, ogłosimy w Dniu Dziecka, 1 czerwca 2019 r.

Harmonogram konkursu:

  • 2.04. – 8.05.2019 r. – przygotowanie i przesyłanie prac konkursowych,
  • 17.05 – 28.05.2019 r. – głosowanie na Facebooku,
  • 29 – 31.05.2019 r. – obrady Jury,
  • 01.06.2019 r. – ogłoszenie wyników konkursu.

Nagrody

  • miejsce I – bilety wstępu dla całej rodziny do Energylandii w Zatorze (dla maks. 5 osób),
  • miejsca II-III – zestawy klocków LEGO (do wyboru: CITY lub FRIENDS),
  • miejsca IV-VI – zegarki marki Knock Nocky (do wybory z kolekcji COMIC, SPORTY, STARFISH).

Zapoznaj się z regulaminem konkursu.