Bramy garażowe segmentowe – doskonała inwestycja na wiosnę

Bramy garażowe segmentowe – doskonała inwestycja na wiosnę

 

Nowa brama garażowa to marzenie, które odżywa na wiosnę. Szykując dom na nowy sezon zaczynamy myśleć o wymianie starej bramy garażowej, która często nie spełnia już naszych oczekiwań. Sprawdzamy więc ceny bram garażowych, zastanawiamy się jaki napęd do bramy garażowej segmentowej byłby dla nas najkorzystniejszy. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę myśląc o tym, jak ma wyglądać nasza nowa brama garażowa. Wyjaśnimy też co oznacza pojęcie: bramy garażowe segmentowe. Bo szczególnie polecamy właśnie bramy garażowe segmentowe spod szyldu Novoferm. Wyjaśnimy także jaki napęd do bramy garażowej wybrać i dlaczego akurat ten napęd do bramy garażowej Novoferm będzie dla klienta najlepszym wyborem.

Komfortowe bramy garażowe segmentowe

Nie do dziś wiadomo, że bezpieczne bramy garażowe segmentowe dają użytkownikom większy komfort. Jaka powinna być więc komfortowa brama garażowa? To taka, która nie tylko zagwarantuje nam ochronę przed nieproszonymi gośćmi, czyli włamywaczami, ale także lub przede wszystkim będzie bezpieczna w użytkowaniu. Na te atuty, podczas wybieranie bramy, należy zwrócić szczególną uwagę. Ceny bram garażowych są ważne, ale istotniejsze są ich właściwości użytkowe. Bo bramy garażowe segmentowe, które gwarantują nam zabezpieczenie przed osobami niepowołanymi zapewnią nam jednocześnie spokojny sen. Bramy Novoferm właśnie takie są. Dzięki temu cieszą się opinią komfortowych.

 Jakie cechy charakterystyczne mają bramy garażowe Novoferm?

Hasło 'fotokomórka w świetle bramy' jest szczególnie bliskie sercu użytkowników, którzy mają małe dzieci. Dla nich dobre będą bramy segmentowe garażowe, a najlepsze z nich, to bramy Novoferm. Czym wyróżniają się bramy garażowe z tym elementem? Bramy segmentowe garażowe Novoferm z fotokomórką zamontowaną w świetle bramy są bezpieczne dla użytkowników. Mogą się bowiem pochwalić takimi rozwiązaniami, które zwiększają bezpieczeństwo użytkowania bramy garażowej. Jednym z nich jest fotokomórka Extra 626  zamontowana w świetle bramy. Jej  zadaniem jest wykrywanie osób i przeszkód, znajdujących się w świetle bramy. Kiedy brama garażowa segmentowa jest zamykana, a fotokomórka wyczuje przeszkodę, przerywa zamykanie bramy Novoferm, która się zatrzymuje i nie opada. Następnie brama garażowa segmentowa zaczyna się podnosić o kilka centymetrów. A użytkownik może już bez problemy wyciągnąć przeszkodę, która ugrzęzła w światle bramy Novoferm.

Włamywacze nie pokonają bramy Novoferm

Ceny bram garażowych Novoferm są adekwatne do ich jakości. Warto postawić na bramy garażowe tej marki, jeśli chce się spać spokojnie. Co w nich takiego niezwykłego? Bramy garażowe segmentowe mają blachy, które wzmacniają mocowania oraz zaczepy, które złoczyńcom utrudniają dostęp do łańcucha  oraz odryglowania napędu. Dzięki temu bramy Novoferm są nie do podważenia. Ceny bram garażowych z takimi rozwiązaniami wcale nie są takie wysokie. A poza tym warto zapłacić za to, by spać spokojnie. Dodatkowym atutem bramy Novoferm wyposażonej w napęd jest pilot ze zmiennym kodem, z którego korzysta użytkownik otwierając bramy garażowe segmentowe od Novoferm. Piloty, w które zaopatrzone są bramy garażowe, takie z często zmieniającym się kodem, są szyfrowanie 128-bitowym kluczem AES. Dzięki temu bramy garażowe są zabezpieczone przed włamywaczami, bo takie właściwości pilota minimalizują możliwość dotarcia do kodu przez złodziei. Dzięki temu bramy Novoferm są  bezpieczne.

Najlepsze bramy garażowe na rynku – bramy garażowe segmentowe ISO 45 i ISO 70 Premium Plus

Bramy Novoferm ISO 45 i ISO 70 Premium Plus to klasa sama w sobie. Ceny bram garażowych, o których mowa, są umiarkowane w stosunku do tego, jaki komfort użytkowania oferują. Kto się zdecyduje na te bramy garażowe segmentowe może się nie martwić o przytrzaśnięcie palców. Bo Novoferm zadbał o wszystko. Bramy Novoferm tego typu mają specjalną konstrukcję zamka przy panelach. Jest on specjalnie wyprofilowany. Co to oznacza w przypadku bramy Novoferm?  To rozwiązanie uniemożliwia włożenie palców między segmenty bramy. Zamek odpycha palce od płaszcza bramy Novoferm, dzięki czemu ich uszkodzenie jest praktycznie niemożliwe.

Bramy garażowe segmentowe ISO 45 i ISO 70 Premium Plus, a pęknięta sprężyna

Bramy garażowe ISO Premium Plus i ISO 45 są zabezpieczone na wypadek awarii, takiej jak, np. pęknięcie sprężyny, która często zużywa się pod wpływem użytkowania bramy Novoferm. Bramy garażowe segmentowe producent wyposażył w potrójne pakiety mocnych sprężyn naciągowych i podwójne linki stalowe. Taka brama garażowa na pewno nie zrobi nam krzywdy, bo nawet jeśli sprężyna zostanie przerwana, to takie bramy garażowe segmentowe są odpowiednio podtrzymywane i nie opadną samoczynnie. A linki zabezpieczające bramy garażowe od Novoferm są bardzo wytrzymałe. Tak bardzo, że uniosą nawet sześciokrotny ciężar bramy Novoferm.

Bramy garażowe segmentowe - charakterystyka

Novoferm oferuje m.in. bramy garażowe segmentowe. Czym się charakteryzują te bramy garażowe segmentowe od Novoferm? Odpowiedź jest prosta – bramy garażowe segmentowe spod szyldu Novoferm, które cieszą się największą popularnością, są wykonane z kilku segmentów. Z reguły liczba segmentów oscyluje od 3 do 8. Bramy garażowe segmentowe dzielą się na boczne i górne, w zależności od sposobu otwierania – są bramy garażowe, w których  panele mogą się przesuwać albo do góry, albo bramy garażowe segmentowe, gdzie przesuwają się one na bok i ukrywają się pod sufitem albo przy ścianie. Dzięki temu bramy Novoferm nie zajmują dużo miejsca. Warto się zainteresować tego rodzaju bramą od Novoferm. Szczególnie, gdy nasz garaż nie jest zbyt duży. Wtedy dobrym wyborem będą, np. bramy garażowe otwierane od góry. Nic dziwnego, że klienci często pytają o bramy garażowe otwierane do góry. Znajdą je właśnie w ofercie Novoferm. Takie bramy garażowe otwierane pionowo do góry, jak już pisaliśmy w tym rozdziale, będą idealne do mniejszych garaży. Dzięki takim bramom garażowym udaje się zaoszczędzić miejsce w garażu.

 

Brama garażowa uchylna od Novoferm – alternatywa do bramy garażowej segmentowej

Novoferm ma w swojej ofercie również bramy garażowe uchylne. Są to starsze modele z asortymentu pod tytułem bramy garażowe niż bramy garażowe segmentowe, ale mimo wszystko te bramy garażowe wciąż znajdują swoich nabywców. Jaka są ceny bram garażowych Novoferm, które nazywają się uchylne? Na pewno niższe niż ceny bram garażowych segmentowych. Ale to nie jedyny atut tego typu bram garażowych Novoferm. Bramy garażowe Novoferm o nazwie uchylne można z powodzeniem montować nawet w garażach z niskim nadprożem. To ich wielka zaleta.

Jaki napęd do bramy garażowej

Bardzo często klienci zadają sobie pytanie: jaki napęd do bramy garażowej segmentowej wybrać, a także, jak zamontować napęd do bramy garażowej. Postaramy się odpowiedzieć na te pytania. Najpierw jednak wyjaśnijmy czy brama garażowa z napędem jest lepsza od sterowanej ręcznie. Otóż brama garażowa z napędem elektrycznym jest zdecydowanie lepsza, bo zapewnia większy komfort użytkowania. Dzięki napędowi nie trzeba wychodzić z samochodu, by  brama garażowa otworzyła przed nami swoje podwoje. W ten sam sposób można ją także zamykać.

Jaki napęd do bramy garażowej segmentowej?  To pytanie nurtujące wielu użytkowników. Novoferm ma swoim portfolio różne napędy. My polecamy szczególnie dwa z nich: Novomatic 423 lub Novomatic 563 S. Kto chce uzyskać szczegółową odpowiedź na pytanie: jaki napęd do bramy garażowej segmentowej znajdzie ją na stronie Novoferm - producenta bram.

Cena bramy garażowej segmentowej

Cena bramy garażowe – to często wyszukiwane w Internecie hasło. I nic dziwnego, bo klienci wybierając bramy garażowe segmentowe chcą wiedzieć, jak kształtuje się ich rynkowa cena. Największą popularnością cieszą się bramy garażowe segmentowe. W wersji podstawowej można ja nabyć za około 2 tysiące złotych. Bramy garażowe segmentowe z dodatkowym wyposażeniem i napędem, to koszt od około 3 tysięcy złotych. Ale można za nie zapłacić nawet niemal trzy razy więcej. Wszystko zależy od tego czy wybieramy bramy garażowe segmentowe w wersji podstawowej, czy bogatszej.

Jak zamontować napęd do bramy garażowej?

Często pada też pytanie: Jak zamontować napęd do bramy garażowej? Naszym zdaniem należy o to poprosić fachowców. A nie wypytywać w Internecie: Jak zamontować napęd do bramy garażowej. Bo to trudne zadanie i może przerosnąć użytkownika. Na pytanie: Jak zamontować napęd do bramy garażowej najlepsza odpowiedź brzmi więc: Powierzyć to zadanie specjalistom, którzy doskonale wiedzą, jak zamontować napęd do bramy garażowej. Takich specjalistów ma w swoich szeregach Novoferm.

Ile kosztuje montaż bramy garażowej

Nie tylko ceny bram garażowych wzbudzają emocje. Wzbudza je także odpowiedź na pytanie Ile kosztuje montaż bramy garażowej. Sprawdziliśmy to dla Was. Montażyści za montaż bramy garażowej biorą zwyczajowo około 20% wartości bramy. Ceny bram garażowych mają więc znaczenie w ostatecznym rachunku. Wrzucając więc do wyszukiwarki hasło: ceny bramy garażowe, po otrzymaniu wyniku możemy sobie sami obliczyć, ile będzie kosztował montaż bramy garażowej w naszym przypadku. Sami przyznacie, że hasło „ceny bramy garażowe” może wiec wzbudzać uzasadnione emocje. Pamiętać też przy tej okazji trzeba, że na to, ile kosztuje montaż bramy garażowej ma wpływ także poziom myśli technologicznej i jej zaawansowania w system otwierający bramę. Im bardziej skomplikowany system, tym montaż bramy garażowej droższy. Odpowiadając na pytanie, ile kosztuje montaż bramy warto też zwrócić uwagę, że na jego cenę ma też wpływ wielkość bramy. Reasumując – odpowiedź na pytanie, ile kosztuje montaż bramy garażowej brzmi tak: za montaż bramy bez napędu zapłacimy około 400 złotych, a bramy garażowe segmentowe z napędem mogą zostać zamontowane za około 700 złotych.

Bramy garażowe Novoferm są energooszczędne

Bramy garażowe segmentowe Novoferm mogą się pochwalić energooszczędnością. To ich duży atut. Bo kto by nie chciał, by jego brama garażowa była energooszczędna i proekologiczna? Taka jest właśnie brama garażowa ISO 70 Premium Plus, którą Novoferm stworzył na bazie  rdzenia ocieplającego z pianki poliuretanowej o grubości 67 mm. Dlaczego Novoferm ma w swojej ofercie takie bramy garażowe segmentowe? Bo takie bramy garażowe segmentowe, to marzenie wszystkich klientów. Mają doskonałą izolacyjność termiczną i akustyczną. Dzięki zastosowaniu pianki  współczynnik przenikania ciepła „U” wynosi w bramach garażowych Novoferm plus minus około 1,0 W/(m2K). Co jest uzależnione od wielkości bramy. Bramy garażowe segmentowe Novoferm dodatkowo mają także inne zabezpieczenie przed utratą ciepła. Co zabezpiecza bramy garażowe segmentowe Novoferm przed stratami ciepła? Gdy mowa o bramie garażowej  ISO 70 Premium Plus to jest to  podwójna, elastyczna uszczelka, która ściśle przylega do podłoża. Bramy garażowe segmentowe mają także zestaw docieplający ościeżnice. Dzięki niemu bramy garażowe segmentowe od Novoferm mają zwiększony współczynnik termoizolacji o  około 15%.

Bramy garażowe segmentowe od Novoferm – design na miarę XXI wieku

Bramy garażowe segmentowe spod szyldu Novoferm, takie jak ISO 70 klienci mogą zamówić w całkiem innej niż dotychczas odsłonie. A mianowicie w szlachetnej powłoce satin black. Ta innowacja od Novoferm doczekała się nagrody – brama garażowa Novoferm została  Laureatem Programu „VIP – najlepsze okna, drzwi, bramy, osłony”. Novoferm, producent bram, drzwi i napędów wprowadził tę wersję swojej bramy garażowej specjalnie dla wielbicieli oryginalnych rozwiązań. Bramy garażowe segmentowe Novoferm w nowej odsłonie cieszą się uznaniem klientów, którzy nie lubią rozwiązań tradycyjnych.

Bramy garażowe na wymiar

Klienci często szukają w Internecie odpowiedzi na temat wymiaru bramy. Wówczas wrzucają w wyszukiwarkę hasło: bramy garażowe na wymiar. Producenci bram garażowych wykonują bowiem często bramy garażowe na wymiar, czyli na tak zwane zamówienie. Kto szuka bramy garażowej na wymiar musi tylko podać wymiar otworu oraz rodzaj bramy, jaką chce zakupić, a resztę ustalą już przedstawiciele producenta bram. Nie trzeba więc się martwić, że nie ma w ofercie bramy idealnej dla potrzeb danego klienta. Bramy garażowe na wymiar to dobry pomysł. Dzięki temu klienci zawsze znajdą to czego szukają.

Polecamy Novoferm

Bramy garażowe segmentowe od Novoferm to oferta kompleksowa i skrojona na miarę klienta. Bramy garażowe segmentowe, jakie ma do zaoferowania Novoferm są energooszczędne, proekologiczne i mają piękny design. Ich cena idzie w parze jakością. Kto chce się dowiedzieć, jak kształtują się ceny bram garażowych Novoferm na tle konkurencji może wrzucić w wyszukiwarkę proste hasło: Ceny bramy garażowe i w wynikach wyszukiwania odnaleźć bramy garażowe segmentowe od innych producentów. W ten sposób dowie się jak kształtują się ceny bram garażowych w Polsce. My promujemy niezmiennie hasło: Novoferm bramy.