Porozmawiajmy o wyzwaniach dla logistyki

Novoferm Polska od wielu lat rozwija swoje portfolio rozwiązań przeznaczonych dla szeroko rozumianej logistyki. Ten sektor naszej oferty poszerzamy, koncentrując się na rzeczywistych potrzebach branży. Skąd się o nich dowiadujemy? Rozmawiamy z logistykami. Najbliższą okazją będzie XVI Forum Polskich Menedżerów Logistyki. Spotkajmy się w Warszawie!

Konferencja branżowa –  XVI Forum Polskich Menedżerów Logistyki – odbędzie się 7-8 października w Warszawie. To już 16 edycja spotkania organizowanego dla przedstawicieli logistyki przez „Puls Biznesu”. Podobnie jak w poprzednich latach, także w tym roku podczas spotkania będą poruszane najbardziej aktualne tematy związane z funkcjonowaniem branży oraz wyzwaniami, jakie czekają ją w najbliższym czasie.

W tym roku znakomici prelegenci będą koncentrować się na zmianach w funkcjonowaniu logistyki wynikających m.in. z deficytu kadr oraz konieczności innego spojrzenia na pozyskiwanie i utrzymywanie pracowników logistyki. Jednym z ważniejszych tematów, który podejmą eksperci, będzie oczywiście wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej i jego ewentualne skutki dla branży logistycznej.

„Musimy przewidzieć różne scenariusze. Każdy z nich będzie mieć inny wpływ na branżę. Pewne jest, że już teraz trzeba rozważyć powrót kontroli celnych i ich wpływ na łańcuchy dostaw. To także okazja, aby poszukać rozwiązań, które zapewnią optymalne funkcjonowanie logistyki w firmie również przy zwiększonych obciążeniach wynikających z nowych regulacji pranych” – podkreśla Tomasz Chmielewski, dyrektor zarządzający Novoferm Polska.

 

XVI Forum Polskich Menedżerów Logistyki

7-8 października 2019

Hotel Hilton, ul. Grzybowska 63

Warszawa