Promocja! Postaw na design!

Jak co roku, w okresie wiosennym, uruchamiamy kampanię promocyjną. W tym roku akcja będzie trwać od 23 kwietnia do 14 czerwca. Hasłem przewodnim tej edycji jest:
Postaw na design! Teraz brama garażowa ISO 45 w kolorze RAL 7016 z rabatem 15%!

Każdy Klient, który w czasie trwania promocji, zakupi bramę garażową segmentową Novoferm ISO 45, spełniającą następujące warunki:

  • z przetłoczeniami,
  • w kolorze RAL 7016 (antracyt),
  • w wersji woodgrain lub gładkiej,
  • z dowolnym napędem Novoferm,

otrzyma 15% rabatu od ceny bramy (cena napędu regularna).

Więcej informacji na temat zasad promocji znajdą Państwo na stronie www.promocjenovoferm.pl»

 

UWAGA! W związku z dużym zainteresowaniem promocja została przedłużona do 30 czerwca 2019 r.

 

Ostatnio jednym z najchętniej wybieranych przez naszych klientów kolorów jest RAL 7016(antracyt). Kolor w tym odcieniu, niezależnie od wybranej struktury bramy garażowej (np. woodgrain lub gładkiej), jest określany przez użytkowników naszych bram mianem idealnego. Dlaczego? Ponieważ dobrze się komponuje z najpopularniejszymi odcieniami szarości oraz z innymi kolorami zastosowanymi w obszarze elewacji – począwszy od koloru drzwi, poprzez kolor dachówki, na kolorze stolarki okiennej skończywszy. Odcień RAL 7016 doskonale wpisuje się w coraz częściej wybierany minimalistyczny i designerski trend wykończenia budynku. A jeśli połączymy go z najwyższą jakością bram garażowych Novoferm ISO 45, to otrzymamy doskonały efekt końcowy, czyli bramę garażową w najlepszym wydaniu, dodatkowo – dzięki naszej wiosennej promocji – teraz tańszą o 15%!