Wiosenne szkolenia

Wiosenne szkolenia. Maj i czerwiec 2019 to był dla nas gorący okres. Przeprowadziliśmy cykl 3 szkoleń, w których wzięło udział ponad 100 dystrybutorów Novoferm z całej Polski. Zapraszamy do przeczytania krótkiej relacji z tych wydarzeń.

Trzy piękne, ustronne miejsca, otoczenie wspaniałej natury oraz znakomita atmosfera – z dumą obwieszczamy, że nasze szkolenia okazały się prawdziwym sukcesem. Pierwsze (w dniach 9-10 maja 2019 r.) odbyło się w uroczym Barcinku koło Poznania (gdzie często organizujemy różne wydarzenia firmowe). Pod koniec maja (30-31) wyruszyliśmy, by krzewić wiedzę na Mazurach, w Hotelu Zalesie. Ostatnim wiosennym przystankiem szkoleniowym była Wilcza Jama w Bieszczadach, gdzie gościliśmy od 12 do 14 czerwca 2019 r.

Dobór lokalizacji wynikał z miejsc zamieszkania uczestników naszych szkoleń. Zależało nam, aby dojazd na spotkanie był możliwie komfortowy, a także aby osoby biorące w nich udział mogły poznać urokliwe zakątki naszego kraju.

Szkolenia prowadzili nasi eksperci. Dyrektor Zarządzający Tomasz Chmielewski przybliżył aktualną strategię marketingową, najbliższe cele i plany promocyjne oraz narzędzia, które będziemy wykorzystywać podczas ich realizacji. Z kolei Rafał Błażuk, Jacek Grzybowski i Łukasz Stawecki podzielili się z uczestnikami szkoleń swoją obszerną wiedzą na temat sprzedaży oraz technologii i oprogramowania, poruszając taką tematykę, jak:

  • bramy garażowe – segmenty sprzedaży,
  • teoria montażu,
  • praca z cennikami,
  • napędy do bram garażowych z elementami programowania.

Oczywiście każde szkolenie obejmowało także część nieoficjalną, w ramach której integrowaliśmy się podczas biesiad, również przy ognisku. Uczestnicy szkolenia w Bieszczadach mogli skorzystać także z dodatkowej atrakcji – wyjścia w góry na czterogodzinną wycieczkę na Połoninę Wetlińską, do „Chatki Puchatka” – najwyżej położonego schroniska w Bieszczadach.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w szkoleniach Novoferm. Gratulujemy zdobytej wiedzy, którą potwierdzają przyznane uczestnikom certyfikaty. Do zobaczenia na kolejnych edycjach!