Bramy uchylne Novoferm

brama uchylna

BRAMY UCHYLNE

Bramy uchylne to najpopularniejszy, sprawdzony typ bram, którego najważniejszymi zaletami są prosta konstrukcja i atrakcyjna cena. Komfortowe i tanie w użytkowaniu, z gwarancją jakości Novoferm od dawna zabezpieczają garaże w polskich domach, zwłaszcza tam, gdzie ograniczenie przestrzeni przed garażem nie stanowi problemu.

Bramy uchylne to najprostszy w użytkowaniu, bo otwierany jedynie ruchem wahadłowym, i najbardziej ekonomiczny produkt do garażu. Ich montaż jest prosty – zarówno w nowych otworach garażowych, jak i przeznaczonych do renowacji, dzięki wstępnemu, fabrycznemu zmontowaniu elementów, zamontowanei nowej bramy odbywa się sprawnie i szybko. Solidne skrzydło bramy uchylnej wykonane jest z ocynkowanej stali, a standardowe wypełnienie konstrukcji – z blachy trapezowej. Bramy uchylne można montować w garażach o szerokości od 2250 do 3125 mm.

BEZPIECZNA, NIEZAWODNA I CICHA BRAMA UCHYLNA

brama uchylna typ rees

 

Uchylne bramy Novoferm zostały wyposażone w specjalnie zaprojektowaną dźwignię, która pozwala łatwo i szybko otwierać/zamykać garaż (ręcznie lub przy pomocy napędu elektrycznego).

Pomimo że wykonane ze stali, bramy uchylne Novoferm są niezwykle ciche podczas pracy – lekkobieżne rolki jezdne z tworzywa sztucznego, osadzone w stabilnej ościeżnicy blokowej, gwarantują gładki ruch i prawie bezgłośne otwieranie/zamykanie.

Bramy uchylne wyposażone zostały w potrójną ościeżnicę blokową z ocynkowanej stali i dostępne są w wersji montażowej z progiem lub bez progu.

Produkty Novoferm to ekonomiczne i solidne rozwiązania z bezpiecznym systemem prowadzenia, wyposażonym w potrójne sprężyny naciągowe, które zapewniają maksimum niezawodności i wygody podczas eksploatacji.

 

 

Uchylne bramy garażowe Novoferm są wyposażone w zamek z klamką oraz wkładką bębenkową, a także w dodatkowe zabezpieczenie przeciwwłamaniowe w postaci niezależnego od podłogi zestawu ryglującego, który chroni bramę przed niepożądaną manipulacją (nie można go otworzyć od zewnątrz).

Typ Rees

Typ Bocholt, brama do wypełnienia własnego, szkielet w kolorze RAL 8014

Można wybrać bramę uchylną Novoferm wykończoną podkładową farbą gruntującą na bazie poliestru lub bramę dostępną w dwóch standardowych kolorach: białym (RAL 9016) lub brązowym (RAL 8014). Na życzenie klienta bramę uchylną można także pomalować obustronnie na dowolny kolor z palety RAL, dzięki czemu będzie jeszcze lepiej dopasowana do stylu budynku.

Kolor biały, ral 9016

Kolor brąz, RAL 8014

Dowolony kolor z palety RAL

 

 

W bramach Novoferm można dodatkowo zamontować drzwi przejściowe lub dobrać odpowiednie drzwi boczne o takiej samej powierzchni. Bramy uchylne można także wyposażyć we wskazane napędy z oferty Novoferm, a także w dodatkowe odryglowanie na wypadek awarii.