Bram-dom Pruszków

INFORMACJE

Firma P.H.U. Bram-Dom działa na rynku bram garażowych i przemysłowych oraz automatyki do bram wjazdowych i garażowych od ponad dziesięciu lat. Cieszymy się zaufaniem nie tylko klientów indywidualnych, ale również deweloperów, generalnych wykonawców oraz spółdzielni mieszkaniowych. Specjalizujemy się w sprzedaży, montażu i serwisie bram garażowych, przemysłowych, drzwi zewnętrznych i technicznych oraz automatyki i siłowników do bram wjazdowych. Działamy na terenie województwa mazowieckiego.


W ofercie naszej firmy znajdą Państwo nowoczesne bramy segmentowe i uchylne m.in. marki Novoferm. Bramy segmentowe to obecnie najbardziej popularna linia produktów. Dzięki systemowi otwierania cała powierzchnia w garażu i przed garażem pozostaje do Państwa dyspozycji. Zapewniają tym samym większą szerokość przejazdu oraz są uszczelnione na całym obwodzie. Ich znakomita izolacyjność cieplna, możliwość wyprodukowania bramy pod dany wymiar otworu, dopasowania rozwiązań technicznych pod istniejącą wysokość nadproża oraz szeroka gama wzorów, struktur powłok i kolorystyki, umożliwiają dobór idealnie dopasowanej do Państwa garażu bramy.
Prosta konstrukcja oraz proste rozwiązania mechaniczne są natomiast gwarancją zadowolenia z działania bram uchylnych firmy Novoferm. Są one polecane szczególnie do garaży wolnostojących.

Bram-dom Pruszków
Dane kontaktowe

 

Adres: ul. Bogumiły 5, 05-800, Pruszków

Telefon: biuro 662 096 653; doradztwo techniczne, serwis 604 222 133

E-mail: biuro@bramdom.pl

Strona WWW:https://montazbram.com.pl/pruszkow/

 

SKONTAKTUJ SIĘ »