Domsystem Stalowa Wola

INFORMACJE

Nasza firma powstała w 2004  roku i specjalizowała się w sprzedaży stolarki okiennej , powoli rozszerzając ofertę na wszystkie materiały budowlane. Od 2009 roku nasz firma współtworzyła markę CBSW ( Centrum Budowlane Stalowa Wola ) z siedzibą w Stalowej Woli przy ul. Jaśminowej 6 .Od 2018 roku nastąpiła reorganizacja firmy i ograniczenie zakresu działalności tylko do stolarki okiennej i drzwiowej oraz osłon zewnętrznych  ( rolety ), bram garażowych i  systemów dociepleń pod własnym logiem  . W tej chwili współpracujemy z najlepszymi w branży firmami produkującymi okna i drzwi. Dla nas priorytetem jest wysoka jakość oferowanych  produktów. Dzięki temu klientom zapewniamy najlepszy towar. Posiadamy w ofercie okna z PCV , drewna oraz aluminium w bogatej  kolorystyce i szerokiej gamie wyposażenia i  wymiarów.

Atutem firmy jest szeroka oferta stolarki okiennej .  Cały zamówiony towar dostarczamy własnym transportem. Posiadamy własną wykwalifikowaną ekipę  montażową. Dzięki  wieloletniemu doświadczeniu oraz szkoleniom z nowoczesnych technik montażu   jesteśmy  w stanie kompleksowo  zamontować każdy z oferowanych przez nas produktów.

Szeroka oferta, wysoka jakość, kompetencja sprzedawców, własna ekipa montażowa,inwestycja w wiedzę  daję możliwość wybrania odpowiedniego produktu nawet najbardziej wymagającemu klientowi

Domsystem Stalowa Wola
Dane kontaktowe


Adres: ul. 1-ego sierpnia 16, 37-450 Stalowa Wola

Telefon: 668 565 804

E-mail:domsystem@onet.pl

Strona www: https://domsystem.eu/