Eltor Opole

INFORMACJE

Jesteśmy rzetelnym i terminowym dostawcą produktów wysokiej jakości dla domu i budownictwa. Posiadamy długoletnie doświadczenie w sprzedaży stolarki okiennej, drzwiowej, bram garażowych oraz automatyki bramowej i szlabanów. Posiadamy w naszej ofercie bardzo szeroką gamę bram segmentowych, uchylnych i rolet. Zaopatrujemy także obiekty w bramy przemysłowe i bramy szybkobieżne a także w rampy przeładunkowe.

 

Prowadzimy także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny bram garażowych i przemysłowych. Oferujemy nowoczesne okna które charakteryzują się bardzo wysoką efektywnością cieplną przy zachowaniu atrakcyjnych wzorów. Prowadzimy sprzedaż montaż i fachowe doradztwo w zakresie drzwi zewnętrznych takich znanych marek jak Gerda, Wikęd, MS i KMT. Nasza oferta obejmuje także kompleksową obsługę w zakresie pomiarów, doradztwa, sprzedaży oraz montażu rolet różnego typu dla domu i firm

 

Od ponad 10 lat oferujemy naszym klientom okna PVC producenta MS więcej niż OKNA oraz bramy garażowe firmy NOVOVERM, jak również automatykę do bram firm NICE oraz FAAC. Zapraszamy do korzystania z naszego wieloletniego doświadczenia w sprzedaży zarówno okien, drzwi, jak i bram garażowych oraz automatyki.

Eltor Opole
Dane kontaktowe

 

Adres: ul. Kępska 2G, 45-129, Opole

Telefon: 77 454 60 75

E-mail:info@eltor.net

Strona WWW: www.eltor.net

 

 

SKONTAKTUJ SIĘ »