Fenestra Stargard

INFORMACJE

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży okiennej i coraz większe wymagania, jakie stawiają dziś Klienci decydujący się na zakup stolarki otworowej zdecydowały o podjęciu współpracy z wiodącym na rynku polskim i europejskim producentem okien – firmą Vetrex.
Najwyższą jakość marki Vetrex potwierdzają cerytyfikaty IFT Q- Zert Rosenheim, liczne nagrody i wyróżnienia ( Laur Klienta, Orły Polskiego Budownictwa, Euro Certyfikat Jakości, Top Builder ) oraz czołowa pozycja w niezależnym rankingu okien Pro Quality PVC.
Współpracę z firmą Vetrex rozpoczęliśmy w 2010 roku. W roku 2013 wspólnym wysiłkiem otworzyliśmy pierwszy w województwie zachodniopomorskim Autoryzowany Salon Sprzedaży Vetrex. W tym samym roku zostaliśmy również objęci programem „Akademia Vetrex” mającym na celu systematyczne podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników w zakresie sprzedaży, profesjonalnego montażu i serwisu pomontażowego. Wiedza i umiejętności nabyte podczas szkoleń w „Akademii Vetrex” pozwalają nam lepiej rozpoznać potrzeby Klientów, uniknąć błędów na etapie projektowania stolarki otworowej i przedstawić korzyści jakie niesie za sobą wybór naszych produktów. Specjalizujemy się w montażu stolarki otworowej – okien i drzwi z PVC i aluminium, montażu stolarki zasłonowej – rolet zewnętrznych i żaluzji fasadowych oraz bram garażowych.

Wkładamy wiele wysiłku w to, aby grono naszych Klientów podczas współpracy – od pierwszej wizyty w naszym salonie, poprzez profesjonalny montaż i serwis pogwarancyjny mogło liczyć na rzetelną obsługę z naszej strony. Nagrodą dla nas jest Państwa zaufanie i zadowolenie.

Fenestra Stargard
Dane kontaktowe


Adres: ul. Śląska 9 73-110 Stargard

Telefon: 697 621 077

E-mail:biuro@fenestra-okna.pl

www:vetrex.eu/salony/stargard-szczecinski-fenestra-okna/