Finestra Krosno

INFORMACJE

Zakup stolarki to niezwykle ważny wybór, który będzie odczuwalny przez wiele lat. Warto więc podejmując decyzję wziąć po uwagę jej funkcjonalność, trwałość, energooszczędność i estetykę.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy OKNOPLAST - producenta markowych okien i drzwi z 20-letnim doświadczeniem. Od kilkunastu lat działamy na terenie Krosna i Brzozowa. W tym czasie zdobyliśmy zaufanie Klientów, którzy zdecydowali się na zakup naszych produktów.

W swojej ofercie posiadamy sprawdzone i cenione przez Klientów okna z linii: PIXEL, KONCEPT, PROLUX, WINERGETIC. Okna te, jak i cała oferta OKNOPLAST, charakteryzują się trwałością, funkcjonalnością, estetyką i energooszczędnością potwierdzonymi wieloma prestiżowymi nagrodami i certyfikatami, ale przede wszystkim docenionymi przez ogromną grupę naszych zadowolonych Klientów. Nieustannie pracujemy nad ulepszaniem naszych produktów, czego efektem są inteligentne pakiety szybowe pozyskujące energię słoneczną oraz innowacyjne okno pasywne WINERGETIC PREMIUM PASSIVE, w którym zastosowano najlepszy na rynku materiał termoizolacyjny jakim jest aerożel (używany m.in. do produkcji skafandrów i promów kosmicznych).

Nasza oferta to nie tylko okna. Współpracujemy z wiodącymi na rynku producentami drzwi zewnętrznych drewnianych, stalowych i aluminiowych (AGMAR, DOORSY, ERKADO, GERDA, DELTA, KMT, MIKEA, WIKĘD, ALUHAUS), bram garażowych (NOVOFERM), drzwi wewnętrznych (DRE, INTENSO, INVADO, PORTA, POLSKONE, AGMAR, ERKADO) jak również parapetów. Daje nam to możliwość kompleksowej obsługi inwestycji.

Posiadamy własną grupę monterską, która ma duże doświadczenie w montażu energooszczędnym, standardowym i antywłamaniowym.

Dane kontaktowe


Adres: ul. Łukasiewicza 100, 38-400, Krosno

Telefon: 13 438 32 44 lub 664 097 653

E-mail:finestra@oknoplast.com.pl

Strona internetowa: http://www.oknoplast-krosno.pl/

 

 

SKONTAKTUJ SIĘ »