Homax Słubice

INFORMACJE

Odpowiedni dobór oraz montaż stolarki otworowej nie jest dla nas jedynie pracą, ale pasją do której podchodzimy bardzo osobiście. Swoim klientom staramy się zawsze dobrać takie rozwiązania, aby ich zastosowanie owocowało zadowoleniem przez cały okres ich użytkowania.

W oparciu o wiedzę i wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas wykonywania dużej ilości zleceń, jak również dostępne materiały opracowywane w specjalistycznych instytutach np. "Rosenheim", jesteśmy w stanie opracować i wykonać każde zlecenie w sposób poprawny technicznie jaki i wizualnie. Uznanie klienta jest dla nas priorytetem oraz motywacją do ciągłego rozwijania się.

Jesteśmy na bieżąco z rozwojem branży, przez co najnowocześniejsze rozwiązania nie są dla nas trudnością!

Wyspecjalizowaliśmy się w montażu wielowarstwowym zgodnym z wytycznymi niemieckiej normy RAL w oparciu o najwyższej jakości materiały firmy Ilbruck i posiadamy na to odpowiednie certyfikaty, montażu okien, żaluzji fasadowych, drzwi oraz bram których to producentów jesteśmy przedstawicielami.

Mamy własne wyspecjalizowane ekipy montażowe dzięki czemu możemy zagwarantować usługę najwyższej jakości oraz profesjonalny serwis.

Dane kontaktowe

 

Adres: ul. Wojska Polskiego 111f, 69-100, Słubice

Telefon: 797 310 234

E-mail: kontakt@homax.com.pl

Strona WWW:www.homax.com.pl

 

SKONTAKTUJ SIĘ »