Passa Głogów

INFORMACJE

Jesteśmy na rynku od 2003 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług w zakresie dostawy i montażu okien PCV oraz ślusarki aluminiowej, a także w zakresie świadczenia usług elektrycznych. Uważnie słuchamy naszych klientów i robimy wszystko aby nasza oferta w pełni spełniała ich oczekiwania.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo okna PCV w różnych systemach profili, co daje możliwość dopasowania oferty do potrzeb każdego klienta. Ofertę okienną uzupełnia pełen asortyment nawiewników, parapetów, rolet oraz roletek wewnętrznych, a także bogata oferta bram garażowych wraz z autoryzowanym montażem.

Oferujemy ślusarkę aluminiową w systemach ciepłych i zimnych, przeznaczaną głównie do obiektów przemysłowych. Rozbudowany system profili pozwalana wykonanie drzwi, fasad, ogrodów zimowych w dowolnych kolorach palety RAL.

Prowadzimy również sprzedaż hurtową parapetów zewnętrznych stalowych oraz wewnętrznych PCV. W celu zapoznania się z ofertą prosimy o kontakt z działem sprzedaży.

W 2006 roku rozszerzyliśmy naszą ofertę o sprzedaż artykułów elektrycznych. Naszym partnerem są Hurtownie Elektryczne KOPEL z siedzibą w Toruniu. W obecnej chwili Hurtownie Elektryczne KOPEL posiadają na terenie Polski 25 oddziałów co pozwala nam na oferowanie klientom szerokiego asortymentu elektroinstalacyjnego w bardzo korzystnych cenach.

Dane kontaktowe

 

Adres: ul. Gomółki 11B 67-200 Głogów

Telefon: 76 835 09 82

E-mail:passa@passa.com.pl

Strona www: www.passa.com.pl

 

SKONTAKTUJ SIĘ »