Polis Złochowice

INFORMACJE

Sprzedażą i montażem bram zajmujemy się od roku 2000. Początki działalności to głównie bramy uchylne firmy Siebau należącej do grupy NOVOFERM. Z czasem do oferty wprowadziliśmy pełny asortyment produktów oferowanych na nasz rynek. Klient trafiając do naszej firmy obsługiwany jest począwszy od doradztwa, pomiaru i wyceny oraz doboru odpowiedniego produktu aż po jego sprzedaż i montaż oraz późniejszy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w zależności od potrzeb.

Kontynuując tradycję prowadzimy wraz z firmą NOVOFERM promocyjną sprzedaż bram uchylnych starając się utrzymywać stany magazynowe i oferując je do bezpośredniego odbioru.

Nadmienić należy,że montowane bramy uchylne,segmentowe i przemysłowe wyposażane są w odpowiednio dobrany napęd z szerokiej gamy oferowanej przez NOVOFERM.

Wzorcowa współpraca naszych firm to nie tylko stosunki handlowe ale również coroczny cykl szkoleń wzbogacający naszą wiedzę na temat produktów i wdrażanych nowości na rynek sprzedaży. Potwierdzeniem tego są liczne dyplomy i certyfikaty.

Elastyczność naszej firmy pozwala klientowi odwiedzić naszą siedzibę od rana do wieczora

niejednokrotnie kupić produkt ze stanów magazynowych z możliwością dostawy w dniu zakupu.

Rodzinna brygada montażowa radzi sobie z najtrudniejszym zadaniem.

Wiedza i blisko dwudziestoletnie doświadczenie doceniane jest przez najbardziej wymagających klientów.

Polis Złochowice
Dane kontaktowe

 

Adres: ul. Wesoła 5, Złochowice, 42-151 Waleńczów

Telefon: 661 945 351, 34 318 05 53

E-mail:ryszardpolis@op.pl

 

 

SKONTAKTUJ SIĘ »