Rambit Kraków

INFORMACJE

Firma Rambit istnieje na rynku od 1995 r. Wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej, szereg szkoleń pracowników oraz zdobyte certyfikaty pozwalają nam sądzić, że jesteśmy w stanie zrealizować każde, nawet najbardziej nietypowe zadanie.

W ramach naszej działalności sprzedajemy i montujemy bramy garażowe, okna, drzwi, rolety, żaluzje, bramy przemysłowe oraz systemy automatyki bramowej i systemy kontroli wjazdu (szlabany, zapory parkingowe). Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy i instytucje.

Chcąc sprostać wymaganiom stawianym przez klientów, proponujemy naszym klientom wyłącznie wysokiej jakości sprawdzone produkty od najlepszych producentów.

Z dumą informujemy, że nasza firma od 2003 roku posiada Certyfikat Autoryzowanego Dystrybutora przyznany przez Novoferm Polska. Certyfikat ten zobowiązuje nas do zapewnienia optymalnej jakości świadczonych usług, oraz działania zgodnie z wysokimi standardami Novoferm Polska.

Ze swojej strony oferujemy kompleksową obsługę, począwszy od bezpłatnego pomiaru na budowie, poprzez doradztwo, wycenę, dostawę i montaż przez doświadczonych i wyspecjalizowanych pracowników.

Rambit Kraków
Dane kontaktowe

 

Adres: ul. Wysockiej 11, 31-580 Kraków

Telefon: 12 294 28 00

E-mail: novoferm@rambit.pl

Strona WWW:http://rambit.pl/

 

SKONTAKTUJ SIĘ »