Niemiecka jakość w dobrej cenie

 

 

Światowe Wiodące Targi Architektury, Systemów i Materiałów Budowlanych BAU 2019 w Monachium to największe targi jednoczące przedsiębiorców z całego świata. Organizowane na 17 halach wydarzenie odbije się echem w całym przemyśle. Warto zatem być wśród ponad 250 tysięcy gości i stać się częścią tej społeczności. Novoferm prezentuje na nich swoje najnowsze rozwiązania, stawiając na nowoczesność, bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

 

Novoferm po raz kolejny weźmie udział w największych targach budowlanych BAU 2019 w Monachium. Są to najbardziej liczące się targi branży budowlanej na świecie, a nasza firma będzie miała okazję by kolejny raz zaprezentować cenione przez klientów wyroby własnej produkcji. Edycja 2019 rozpocznie się 14-go stycznia i potrwa do 19-go na terenie Messe Munchen. Oczekiwanych jest ok. 2100 wystawców z całego świata.

 

Novoferm po raz kolejny weźmie udział w największych targach budowlanych BAU 2019 w Monachium. Są to najbardziej liczące się targi branży budowlanej na świecie, a nasza firma będzie miała okazję by kolejny raz zaprezentować cenione przez klientów wyroby własnej produkcji. Edycja 2019 rozpocznie się 14-go stycznia i potrwa do 19-go na terenie Messe Munchen. Oczekiwanych jest ok. 2100 wystawców z całego świata.

Jednym z głównych zagadnień targów BAU 2019 są materiały budowlane, nowe technologie i systemy dla sektora budownictwa gospodarczego, użytkowego i mieszkaniowego. Targi odbywają się regularnie co dwa lata a nasza firma bierze w nich udział prezentując na jednym z największych stoisk swoje najnowsze produkty. Zaprezentujemy trendy rynkowe takie jak rosnące znaczenie opcji w projektowaniu bram, niezawodne rozwiązania z zakresu eksploatacji, wydajności oraz bezpieczeństwa bram. Podobnie jak w ubiegłych latach odwiedzający Targi mogą spodziewać się ciekawych przykładów rozwiązań Novoferm dla branży biurowej i przemysłowej: rozwiązania dla garaży wielobranżowych i parkingów oraz dla klientów prywatnych. Novoferm przedstawi swoje rozwiązania związane z poprawą efektywności energetycznej w systemach przeładunkowych. Jednym z ważnych tematów będzie również Obsługa Klienta Biznesowego.

Szukającym rozwiązań garażowych polecamy zapoznanie się podczas Targów w Monachium z aplikacją SmartHome. Pozwala ona na kontrolowanie oświetlenia, temperatury, otwierania i zamykania okien w całym domu, a obecnie można z niej również obsługiwać bramy garażowe naszej produkcji. Ułatwienie to możliwe jest dzięki kompatybilnemu systemowi, co sprawia, że wszystkie tego typu działania można mieć pod kontrolą w jednym miejscu: w telefonie, na tablecie lub w komputerze. Jeśli jednak nie posiadamy wspomnianej aplikacji lub nie mamy przystosowanych do niej innych urządzeń, idealnym rozwiązaniem jest Novoport, czyli system otwierania i zamykania bram oraz drzwi za pomocą pilota, bądź telefonu. Na Targach chcemy pokazać nie tylko rozwiązania ułatwiające obsługę naszych bram z poziomu elektroniki użytkowej, ale także nowe panele do bram garażowych o grubości 70 mm. Ich największą zaletą jest większa izolacja od temperatury na zewnątrz, dzięki czemu lepiej utrzymują ciepłotę wewnątrz pomieszczeń: w zimie będzie cieplej, a latem przyjemniej.

Z myślą o firmach przygotowaliśmy na Targi nasze najlepsze produkty z zakresu bram przemysłowych. Z nowinek informatycznych mamy gotowe oprogramowanie Lion 4.0 optymalizujące ilość załadunków oraz ich czas trwania. Takie oprogramowanie to przyszłościowe rozwiązanie dla wielu firm, dzięki niemu klienci będą bardziej zadowoleni z szybszej obsługi i dostaw. W gamie nowych bram przemysłowych chcielibyśmy zwrócić uwagę na rozwiązanie Novodock EVO X, czyli system dokujący zapewniający bezpieczniejsze, szybsze oraz dużo cichsze ładowanie towarów. Zastosowanie w nim bramy szybkobieżnej Novofold optymalizuje czasy otwarcia i zamknięcia, dodatkowo już w wersji standardowej posiada lakierowane szyny. Dla firm, które chcą połączyć szybkość wykonywania poleceń przez bramę z dobrą izolacją termiczną, zalecamy bramę Novospeed Thermo, idealnie łączącą obie wspomniane zalety. Dla rozwijającego się rynku e-commerce, szczególnie dla sklepów internetowych, polecamy opatentowany przez nas system Novoseal VS250 czyli inteligentne rozwiązania dla bezpiecznego i komfortowego przeładunku towarów.

 

Targi w Monachium to nie tylko możliwowść poznania naszej oferty ale także wzięcia udziału w kilku interesujących spotkaniach tematycznych m.in.: „Architektura i przemysł w dialogu”, czy „Od wizji do realizacji”. Przedsiębiorcy mają zatem doskonałą okazję i sporo możliwości aby nawiązać nowe kontakty oraz dokonać specjalistycznej wymiany informacji. Szczególnie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Novoferm.

 

Jesteśmy w hali B3, przy stanowisku 339.